Шліфувальні круги 3M Scotch-Brite Xl-UW з зерном карбіду кремнію 6A та середньою зернистістю MED призначені для видалення задирок, зачищення важкодоступних місць і змішування (сполучення поверхонь), а також доведення і чистової обробки деталей.
Ви можете вибрати один з 3 відповідних діаметрів: 55 мм 46 мм або 37 мм.
Вони розраховані на обробку будь-яких сплавів, більшості пластиків і композитів.
Особливості абразивних кругів 3M Scotch-Brite Xl-UW:
- Багатошарова компактна основа продовжує термін служби кола, а його товщина дозволяє надати необхідний контур для обробки внутрішніх кутів деталей.
- Зерна оксиду алюмінію або карбіду кремнію ефективно справляються з задирками, і не залишають подряпин на поверхні.
- Гнучкість кола дозволяє якісно обробляти деталі складних форм, не пошкоджуючи саму поверхню.
- Після обробки абразивом Scotch-Brite Xl-UW поверхня набуває гладкий, однорідний вид.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3М |
| Товщина | 3 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
| Стан | Новий |
| Вид обробки | Шліфування |
| Основні | |
| Діаметр, мм | 55, 46, 37 |
| Посадовий отвір, мм | 5, 3 |
| Зернистість (розмір зерна) | 6A MED |
| Розмір | |
| Розмір | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴






